Reklam
Bugun...


Adalet Bakanlığı 5 Bin İnfaz Koruma Memuru Alınacak
Adalet Bakanlığı 5 Bin İnfaz Koruma Memuru Alınacak

Adalet Bakanlığı 5 Bin İnfaz Koruma Memuru Alınacak

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Tarım Bakanı Faruk Çelik personel ile ilgili açıklamalarında, Adalet Bakanı Bozdağ, 5 bin İnfaz Koruma Memuru alımı yapılacağını, Tarım Bakanı Faruk Çelik ise 553 personel alımı yapacaklarını belirtti.

Adalet Bakanlığı 5 Bin İnfaz Koruma Memuru Alımı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ yapmış olduğu açıklamada 2 yıl görev süresini doldurup istifa eden Uzman çavuşların infaz koruma memuru olabileceklerini belirtti. Bekir Bozdağ Aralık ayında 5 bin infaz koruma memuru alımı yapacaklarını ifade etti. İnfaz koruma memuru olmak isteyen uzman çavuşların 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. İnfaz Koruma Memurlarının alımlarının net olarak hangi tarihte yapılacağını bilinmiyor. Ancak konu ile ilgili olarak bildirinin Aralık ayı içerisinde yayımlanması bekleniyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 553 Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Faruk Çelik katıldığı bir TV programında önemli açıklamalarda bulundu. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik 553 Personel alımına dair açıklamalarda bulundu. Bakan Çelik açıklamasında “Et ve Süt Kurumuna 153 personel alımı hakkında onay çıkıyor. Ayrıca Tarım Kredi Kooperatiflerine 160 civarında Ziraat Mühendisi alımı yapacağız. 400 kişi kadar alımımız var. Bunların sadece 160’ı Ziraat Mühendisi olacak “ dedi.
Adalet Bakanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Alımlarına İlişkin Henüz Bir Açıklama Yapılmadı 

Adalet Bakanlığı ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yapılacak olan personel alımlarına dair bir ilan yayımlanması bekleniyor. Personel alımlarına ilişkin henüz iki bakanlıktan da açıklama yapılmadı. Bakanlıkların yapacağı açıklamaları , yayınlanan diğer memur personel alımları ve kamu haberlerini yakından takip etmek için Aşağıdan Memur Alım İlanları mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 3 =

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI