Reklam
Bugun...


Hanoğlu Et mangal Ağrı'lıların Beğenisine Sunuldu
Fevzi sayan ve Melik Duran’dan Tutak’ta Hanoğlu et mangal restoranı misafirlerini ağırlamaya başladı.

Hanoğlu Et mangal Ağrı'lıların Beğenisine Sunuldu

Geçtiğimiz günlerde Ağrı’nın Tutak İlçesinde hizmete sunulan yeni lezzet mekânı Hanoğlu et mangal restoranı tüm Tutak olmak üzere Ağrı ve çevre ilçelerinden misafirlerini ağırlamaya başladı.

Büyük bir özveri ile açılan restoran ta yakında iki yeni şube daha ekleneceği gelen bilgiler arasında.

Hanoğlu et mangal ilk olarak 1997 yılında İstanbul bağcılarda İskender Ertaş tarafından hizmete sunulmuş.

Ve zamanla büyüyüp genişledikçe ortakları da artmış başarı dolu yılları Fevzi Sayan’ın açıklamalarından sizlere ulaştırmaya çalıştık.

Fevzi Sayan;

Türkiye’nin yakından tanıdığı başarılı siyasetçi savcı Sayan’ın yeğeni yıllarca Savcı Sayan’ın danışmanı, sağ kolu, gözbebeği olan siyasette de hayli başarılı ve tecrübeli olan Fevzi Sayan 20 yıl aradan sonra tekrar Ağrı’nın şirin İlçesi Tutak’a yerleşmiş.

Melik Duran ile ortak olarak Hanoğlu et mangal restoranının her köşesine titizle seçilen konsept uygulamış.

Sayan bunları şöyle sıraladı Hanoğlu et mangal da özel bir ayrıcalık vardır.

Mangal sistemimiz güney Kore de uygulanan granit mermerden olup fındıkkabuğu ile etlerin pişirildiğini, etlerin özellikle organik olduğunu, pişirilirken baharat kullanılmadığını ,ayrıca misafirlerine Van kahvaltısı sunduklarını sözlerine ekledi.

Hanoğlu et mangal restoranının hangi köşesine bakarsanız bu iki başarılı İş adamının imzası atılmış olduğunu göreceksiniz.

Özenle seçilmiş  dekorasyon , sunum, ilgi, alaka tam yöreye uygun.

Titizlikle büyük bir itina ile yapılmış restorasyonda da İş adamı başarılı Müteahhit Bülent Laçin’in imzası göze çarpıyor.

Fevzi Sayan ve Melik Duran başarı dolu yılların ardından sayıları şuan 10 olan şubeye ulaşmış bir şube de yurt dışında İran’da hizmet vermekte oldukların söyledi.

Sayan  yakın bir zamanda Ağrı merkez Erzurum yolu üzerinde ve Ankara Cevizli MHP merkez binasının karşısında yeni şubelerini açmak için hummalı bir çalışma içinde olduklarını hedeflerine dev adımlarla ilerlediklerini bunda büyük katkıları olan yönetim kurulu Başkanı  İskender Ertaş, Fevzi Sayan , Melik Duran , Tahir Ertaş  ile  uyum içinde çalıştıklarını hedeflerinin Hanoğlu et mangal Türkiye’nin dört bir yanında şube  açıp hizmet vermek  olduğunu söyledi.

Fevzi Sayan başarı dolu iş yaşamının ardından Amcası başarılı siyasetçi Savcı Sayan’ın izinden siyasete atılacağı gelen duyumlar arasında.

Bizde hürses yayın grubu olarak kendilerine bundan sonraki yaşamlarında gerek Hanoğlu gerekse siyaset alanında başarılarının daim olması dileklerimizle .
Kaynak: kimlikhaber

Editör: dilek baykalYORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 4 =

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
YUKARI